Raut v Techmanii Science Center v Plzni – druhý ročník Soutěže robotiky

Dne 15. 5. 2019 se uskutečnil v Techmania Science Center v Plzni druhý ročník Soutěže Robotiky, kde naše škola zajišťovala kompletní občerstvení pro účastníky soutěže a slavnostní raut pro jejich doprovod a zástupce pořadatele. Žáci kuchařských a cukrářských oborů připravili společně s jejich učiteli široký sortiment rautových pokrmů, kde si přišli na své příznivci masových, zeleninových, ovocných, rybích i sýrových specialit. Nechyběla též teplá jídla jako burgunská hovězí pečeně s karlovarskými knedlíky a uzená vepřová kýta. Pestrou slavnostní tabuli dokreslenou květinovými miskami připravenými žáky zahradnického oboru vkusně doplňovaly oku lahodící delikátní zákusky a poháry. Kromě přípravy naši žáci v průběhu rautu doplňovali rautové mísy, prováděli debarasování a překládání pokrmů. Akce byla z našeho pohledu velmi úspěšná, o čemž hovořili spokojené reakce všech hostů a pořadatelů.
Autor: Bc. Patrik Sirový

Autor příspěvku: Miroslav Kříž